wtorek, 28 czerwca 2016

28062016 

 spodenki: Bershka/ crop top:Shein/ sweterek: New Yorker/ 
 kapelusz: Stradivarius/ buty? naszyjnik: Terranova

Klaudia

piątek, 17 czerwca 2016

17062016

Dwa tygodnie w Grecji to naprawdę świetny czas. Najpierw odwiedziliśmy piękne miejsce Belgrad. Tam spędziłam jedynie jeden dzień. Oczywiście praktycznie cały dzień zwiedzaliśmy. Jednak to była jedyna wycieczka na której słuchałam przewodnika. Pani opowiadała ciekawie a nie jak większość przewodników. To miasto bardzo mi się spodobało. Szliśmy głównie bogatą ulicą Belgradu. Nie wiem dlaczego ale to miejsce bardzo przypominało mi Krupówki. Po wyjeździe z Serbii pojechaliśmy prosto do Grecji. Na miejscu byliśmy w nocy, dostaliśmy pokoje i położyliśmy się spać. Całe szczęście kolejny dzień po przyjeździe mieliśmy wolne. Spokojnie mogliśmy przyzwyczaić się do nowego miejsca. Jedzenie było pyszne więc z tym tez nie było problemu. Jedynym problemem to był sklep oddalony o około 3 km od hotelu. Do tego nie był on zbyt dobrze zaopatrzony. Moje praktyki odbywały się codziennie po 4 godziny. Były one zmienne, 3 razy miałam je na kuchni, raz na restauracji oraz raz na sprzątaniu pokoi. Zazwyczaj 4 godziny mijały szybko więc nie było zbytnio problemu. W czasie pobytu w Grecji mieliśmy wycieczkę do Aten. Stolica była bardzo piękna. Było tam wiele różnych sklepów zaczynając od bardzo znanych i drogich markach a kończąc na zwykłych sklepikach z pamiątkami. Jedynie co nie spodobało mi się w tej wycieczce to to że mieliśmy tak mało czasu wolnego aby odwiedzić choć parę z tych sklepów.
Pobyt w Grecji minął bardzo szybko. Mimo, że droga była bardzo męcząca warto było. Z pewnością długo będę wspominać ten wyjazd. Klaudia :*

niedziela, 12 czerwca 2016

12062016

Miałam ten post zacząć od początku tzn. od mojego wyjazdu do Grecji. Jednak nie mam jeszcze zdjęć z praktyk dlatego najpierw napiszę o wycieczce klasowej.Wycieczka odbyła się od razu po Grecji. Dosłownie wysiadłam z jednego autobusu i wsiadłam do drugiego. Było to trochę męczące po 30-godzinnej jeździe z Grecji. Niestety mimo tego, że Bratysława i Budapeszt to piękne miasta wycieczka nie za bardzo mi się podobała. Źle rozplanowany czas, posiłki praktycznie co 12 godzin. Zwiedzaliśmy prawie same kościoły a powiedzmy sobie szczerze, którą młodzież by to interesowało. Były jednak dwie rzeczy jakie spodobały mi się na tej wycieczce. Był to wieczorny rejs po rzece Budapesztu i ZOO. Myślę, że większości właśnie to się podobało. Budapeszt nocą jest jeszcze piękniejszy niż za dnia. Poznałam też tam kilka osób z innej wycieczki, byli naprawdę sympatyczni.
W ostatnim dniu pojechaliśmy do ZOO. Wydaje mi się, że to właśnie było najlepszą atrakcją dla nas. Odwiedziliśmy także targ, który odbywał się w starej hali targowej. Mogliśmy zakupić sobie tam kilka pamiątek. Teraz zapraszam do oglądania zdjęć, zaczynając od Bratysławy.

Budapeszt
Klaudia

poniedziałek, 6 czerwca 2016

06062016

Wydaje się, że dwa tygodnie poza domem i bez bliskich to mało czasu. Przekonałam się, że wcale tak nie jest. 16 dni mijały szybko jednak tęskniłam za moimi bliskimi ale też za prostymi rzeczami, chociażby za zwykłym polskim jedzeniem. Może to głupie, jednak jedzenie codziennie makaronu może się znudzić. Całe szczęście, że był dobry. Mój wyjazd minął bardzo szybko, nie spodziewałam się tego. W kolejnym poście opowiem coś więcej o moich praktykach w Grecji i wycieczce klasowej. Teraz mam dla Was tylko kilka zdjęć. Te są z wycieczki do Budapesztu.


  

kombinezon:bershka
sweter:sinsay
buty?
bransoletki:house

Klaudia